Arabia Saudyjska obroniła swoje mistrzostwo świata po 2-0 przeciwko Argentynie w IWFC 2018!

Arabii Saudyjskiej udało się obronić złoto w Pucharze Świata, pokonując Argentynę za pomocą 2-0. Liczby niewiele mówią, ale Saudyjczycy byli naprawdę dobrzy i mieli całkowitą kontrolę nad meczem od początku do końca.

Al Dosari zmierzył się z dwoma celami i to on wskazał drogę Arabii Saudyjskiej.

Argentyna stworzyła wspaniały Puchar Świata i zasłużyła sobie na finał mistrzostw świata. Silny i dublowany zespół, który naprawdę wydał w tym roku IWFC.

Gratulacje, Arabia Saudyjska do Złotego Pucharu Świata!

Podsumowanie gry

Polska wygrywa brązowe pieniądze w IWFC 2018 po wygranej 4-1 z Francją.

Polska wygrała brązowe pieniądze w piłkarskich mistrzostwach świata INAS 2018 po tym, jak zespół wcześnie zajął się meczem i strzelił dwie szybkie bramki w tabeli wyników.

Polska dobrze kontrolowała grę i kontrolowała grę. Francja walczyła bezczynnie, aby wejść do meczu, ale Polska czuła się jak na razie zbyt duża.

Polska wygrywa w ten sposób brązowe pieniądze, a Francja kończy cztery w IWFC 2018.

Rosja pokonała Japonię karą 5-3 i zdobyła 5 w Pucharze Świata.

Rosja pokonała Japonię karą 5-3, tym samym zajmując miejsce 5 w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej INAS 2018.

To był 0-0 po pełnym wymiarze czasu, a na dłuższą metę zwycięski bramkarz Rosji, Aleksiejew, rzucił karę. Wygląda na to, że Rosja ma kontrolę nad przebiegiem meczu, ale z ostatnim kopnięciem meczu, Tokomura Japonii 1-1.

Mecz o miejsce 5-6 został ukarany, a Rosja była najsilniejsza.

Zarówno Rosja, jak i Japonia tworzą bardzo fajny Puchar Świata i zapamiętają ten wkład IWFC z dobrymi wspomnieniami.

Szwecja wygrała z 4-1 w Niemczech i zajęła siódme miejsce w Pucharze Świata!

Szwecja pokonała Niemcy dzięki 4-1 w "drobnym" meczu na pięknym Sannerudsvallen w Kil. Zenite sun i fantastyczna, sierpniowa noc były sceną meczów 7 i 8 w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej INAS 2018.

Ambasador IWFC Stefan Schwarz był na miejscu i wziął udział w szwedzkim spotkaniu w 15.15 i prowadził peptalk z drużyną ze Szwecji.

Dopasuj następnie? Tak, gładka zupa, ale Szwecja była zespołem, który miał najwięcej energii i mocy. Wretling zaczął strzelać dla Szwecji w minutę 21, ale Mazieta z wiatrem w Niemczech podpisała kontrakt z minutą 26. Szwecja przypomniała prowadzenie po bramce Lignella w minutach meczu 31. Następnie 2-1 wprowadził resztę.

Niestety był to drobny mecz i dwie czerwone kartki zostały rozdane do Niemiec, a lider został odrzucony. Gwóźdź do trumny przyszedł z celem Ümit Yarara w ciągu minuty 86. W 94, szwedzki William Ohlsson-Elmby (zamieniony na 90) wykonał 4-1 i zakończył mecz.

Wielu ludzi na miejscu i pomimo meczu "na pół etatu" dobrze było, aby zespół Szwecji zrezygnował i wygrał miejsce 7 w Pucharze Świata.

Argentyna do finału w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej INAS 2018!

Argentina besegrade Polen med 6-4 efter straffavgörande! 1-1 vid full tid. Sedan påbörjades övertiden och där gjorde bägge lagen varsitt mål. Inget lag avgjorde under övertiden. Ett straffavgörande blev ett måste och när krutröken lagt sig hade Argentina avgjort. En jättespännande semifinal!

W ten sposób Argentyna gra finał w sobotę. Prosta gra zarówno w grze grupowej, jak iw grze finałowej sprawiła, że ​​Argentyna jest prawdziwym rywalem o złoto w Pucharze Świata.

Japonia uderzyła w Szwecję z powodu kary ...

Dzisiaj Japonia wygrała swój pierwszy mecz w IWFC 2018, pukając Szwecję karami. 1-1 w pełnym wymiarze godzin. Bez gola podczas dogrywki, ale trzeba było zdecydować o karach.

Japonia grała z dobrą defensywą i próbowała kontrolować ofensywę Szwecji. Japonia jest bardzo zabawna i ma kilka szans na zakończenie meczu z 2-0, ale zamiast tego Szwecja ma szansę na nic nie pustego i sprawia, że ​​1-1 przez Soumare w ciągu minuty 84.

Podczas przedłużenia oba zespoły miały parę ostrych okazji, ale nic nie krzyczało.

Kary zostały pobłogosławione, ale niektóre zespoły muszą tęsknić i niestety Szwecja stała się.

Francja w półfinale po wielkiej wygranej nad Szwecją w 6-0.

Tego wieczora Francja zagrała bardzo dobry mecz w Solviksvallen w Arvika. Fajnie się bawimy, mając około 600 ludzi mówiących po szwedzku. Od pierwszego podania i dalej dotyczyło to tylko Francuzów. To trochę tak, kiedy Argentyna spotkała się ze Szwecją. Francuzi byli najlepsi na wszystkich pozycjach i najbardziej pożądani. Technicznie Francja kontrolowała grę tak, jak chciała. W przerwie było 1-0, ale gdy wszyscy czekają na szwedzki zmusza, a następnie wszedł Francji nr 7 Morgan Lebraud się i zrobić trzy krótkie cele do zarządzania 4-0. Pod koniec meczu Francuz dwa szybkie gole i ostatecznie wygrał mecz z 6-0.

Najlepszym meczem Szwecji była premiera Pucharu Świata przeciwko Niemcom. W dwóch kolejnych meczach Szwecja spotkała dwie naprawdę dobre drużyny i nie zdziwiłoby nas, gdyby Argentyna spotkała się z Francją w finale Pucharu Świata w sobotę 18 Sierpień 2018.