Arabia Saudyjska obroniła swoje mistrzostwo świata po 2-0 przeciwko Argentynie w IWFC 2018!

Arabii Saudyjskiej udało się obronić złoto w Pucharze Świata, pokonując Argentynę za pomocą 2-0. Liczby niewiele mówią, ale Saudyjczycy byli naprawdę dobrzy i mieli całkowitą kontrolę nad meczem od początku do końca.

Al Dosari zmierzył się z dwoma celami i to on wskazał drogę Arabii Saudyjskiej.

Argentyna stworzyła wspaniały Puchar Świata i zasłużyła sobie na finał mistrzostw świata. Silny i dublowany zespół, który naprawdę wydał w tym roku IWFC.

Gratulacje, Arabia Saudyjska do Złotego Pucharu Świata!

Podsumowanie gry

Polska wygrywa brązowe pieniądze w IWFC 2018 po wygranej 4-1 z Francją.

Polska wygrała brązowe pieniądze w piłkarskich mistrzostwach świata INAS 2018 po tym, jak zespół wcześnie zajął się meczem i strzelił dwie szybkie bramki w tabeli wyników.

Polska dobrze kontrolowała grę i kontrolowała grę. Francja walczyła bezczynnie, aby wejść do meczu, ale Polska czuła się jak na razie zbyt duża.

Polska wygrywa w ten sposób brązowe pieniądze, a Francja kończy cztery w IWFC 2018.

Rosja pokonała Japonię karą 5-3 i zdobyła 5 w Pucharze Świata.

Rosja pokonała Japonię karą 5-3, tym samym zajmując miejsce 5 w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej INAS 2018.

To był 0-0 po pełnym wymiarze czasu, a na dłuższą metę zwycięski bramkarz Rosji, Aleksiejew, rzucił karę. Wygląda na to, że Rosja ma kontrolę nad przebiegiem meczu, ale z ostatnim kopnięciem meczu, Tokomura Japonii 1-1.

Mecz o miejsce 5-6 został ukarany, a Rosja była najsilniejsza.

Zarówno Rosja, jak i Japonia tworzą bardzo fajny Puchar Świata i zapamiętają ten wkład IWFC z dobrymi wspomnieniami.

Szwecja wygrała z 4-1 w Niemczech i zajęła siódme miejsce w Pucharze Świata!

Szwecja pokonała Niemcy dzięki 4-1 w "drobnym" meczu na pięknym Sannerudsvallen w Kil. Zenite sun i fantastyczna, sierpniowa noc były sceną meczów 7 i 8 w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej INAS 2018.

Ambasador IWFC Stefan Schwarz był na miejscu i wziął udział w szwedzkim spotkaniu w 15.15 i prowadził peptalk z drużyną ze Szwecji.

Dopasuj następnie? Tak, gładka zupa, ale Szwecja była zespołem, który miał najwięcej energii i mocy. Wretling zaczął strzelać dla Szwecji w minutę 21, ale Mazieta z wiatrem w Niemczech podpisała kontrakt z minutą 26. Szwecja przypomniała prowadzenie po bramce Lignella w minutach meczu 31. Następnie 2-1 wprowadził resztę.

Niestety był to drobny mecz i dwie czerwone kartki zostały rozdane do Niemiec, a lider został odrzucony. Gwóźdź do trumny przyszedł z celem Ümit Yarara w ciągu minuty 86. W 94, szwedzki William Ohlsson-Elmby (zamieniony na 90) wykonał 4-1 i zakończył mecz.

Wielu ludzi na miejscu i pomimo meczu "na pół etatu" dobrze było, aby zespół Szwecji zrezygnował i wygrał miejsce 7 w Pucharze Świata.

Argentyna do finału w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej INAS 2018!

Argentyna pokonała Polskę 6-4 po karach! 1-1 w pełnym wymiarze godzin. Potem zaczęły się dogrywki i tam obie strony zdobyły jeden gol. Żaden zespół nie zdecydował się na nadgodziny. Decyzja o wymierzeniu kary stała się koniecznością i kiedy spadł proch, Argentyna zdecydowała. Bardzo ekscytujący półfinał!

W ten sposób Argentyna gra finał w sobotę. Prosta gra zarówno w grze grupowej, jak iw grze finałowej sprawiła, że ​​Argentyna jest prawdziwym rywalem o złoto w Pucharze Świata.

Japonia uderzyła w Szwecję z powodu kary ...

Dzisiaj Japonia wygrała swój pierwszy mecz w IWFC 2018, pukając Szwecję karami. 1-1 w pełnym wymiarze godzin. Bez gola podczas dogrywki, ale trzeba było zdecydować o karach.

Japonia grała z dobrą defensywą i próbowała kontrolować ofensywę Szwecji. Japonia jest bardzo zabawna i ma kilka szans na zakończenie meczu z 2-0, ale zamiast tego Szwecja ma szansę na nic nie pustego i sprawia, że ​​1-1 przez Soumare w ciągu minuty 84.

Podczas przedłużenia oba zespoły miały parę ostrych okazji, ale nic nie krzyczało.

Kary zostały pobłogosławione, ale niektóre zespoły muszą tęsknić i niestety Szwecja stała się.

Francja w półfinale po wielkiej wygranej nad Szwecją w 6-0.

Tego wieczora Francja zagrała bardzo dobry mecz w Solviksvallen w Arvika. Fajnie się bawimy, mając około 600 ludzi mówiących po szwedzku. Od pierwszego podania i dalej dotyczyło to tylko Francuzów. To trochę tak, kiedy Argentyna spotkała się ze Szwecją. Francuzi byli najlepsi na wszystkich pozycjach i najbardziej pożądani. Technicznie Francja kontrolowała grę tak, jak chciała. W przerwie było 1-0, ale gdy wszyscy czekają na szwedzki zmusza, a następnie wszedł Francji nr 7 Morgan Lebraud się i zrobić trzy krótkie cele do zarządzania 4-0. Pod koniec meczu Francuz dwa szybkie gole i ostatecznie wygrał mecz z 6-0.

Najlepszym meczem Szwecji była premiera Pucharu Świata przeciwko Niemcom. W dwóch kolejnych meczach Szwecja spotkała dwie naprawdę dobre drużyny i nie zdziwiłoby nas, gdyby Argentyna spotkała się z Francją w finale Pucharu Świata w sobotę 18 Sierpień 2018.